Vathë, set 3(copë) Parfois

990L

SKU: 187895_HM

3 vathë të vegjël me detaje gurësh

U
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

3 vathë të vegjël me detaje gurësh dhe me dizajne të ndryshme. 60% Bronz 35% Zink 5% Zirkon

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit