Vathë, set (3 Çopë) Parfois

990L

SKU: 186736

3 vathë me dizajne të ndryshme

U
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 vathësh me dizajne të ndryshme: një vath katëror me gura, një vath me një detaj të gjatë metalik të varur dhe një vath me një detaj ylli me gura të varur në mes60% Bronz 30% Xham 10% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë