Vathë, set 4 palë, Parfois

790L

SKU: 197012_HM

4 palë vathë me dizajne të ndryshme

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

4 palë vathë me dizajne dhe tonalitete të ndryshme. 10% Akrilik 10% Xham Kristali 10% Hekur 30% Bronz 40% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë