Vathë të gjatë me gurë dhe thekë, Escanaba, ALDO

2990L

SKU: 13638022

Vathë të gjatë me gurë dhe thekë.

Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të gjatë me gurë dhe thekë. 40% Zink,35% Gurë,20% Poliestër,5% Çelik

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë