Vathë të lëkundshëm me dy pjesë Parfois

890L

SKU: 187565

Vathë me një gur dhe me një pllakëz metalike të lëkundshme

U
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Vathë të lëkundshëm me dy pjesë: një gur dhe një pllakëz metalike në formë rrethi. 50% Celik 30% Gur 20% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë