Vathë të modifikueshëm Parfois

SKU: 163517

Vathë me një rreth të ndashëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë të modifikueshëm me një gur dhe me një rreth që mund të shkëputet. 80% Zink, 20% Rreshire

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë