Vathë të shkurtër, Jehnna, ALDO

1990L

SKU: 13638110

Vathë të shkurtër me gurë dhe lule.

Roze Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të shkurtër me gurë dhe lule. 30% Tunxh,30% Zirkon,30% Qelq,10% Hekur

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë