Vathë të shkurtër me gur Parfois

SKU: 119004

Vathë të shkurtër me gur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të shkurtër me gur me kopsë nga pas ,Përbërje: 70%Zink 30%Kristale qelqi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit