Vathë të shkurtër me gurë Parfois

SKU: 139448

Vathë të shkurtër me gurë me shkëlqim

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të shkurtër me gurë me shkëlqim klasikë ,Përbërje: 80%Zink 20%Kristale qelqi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit