Vathë të varur, Parfois

SKU: 197589_GD

Vathë të varur me tre pjesë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të varur me tre pjesë në formë rrethore. 10% Hekur 30% Poliuretan 60% Guaskë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë