Vathë të varur, Parfois

SKU: 197596_GD

Vathë të varur në formë guaske

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të varur në formë guaske me dy tonalitete. 40% Bronz 60% Guaskë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë