Vathë të varur, Parfois

1490L

SKU: 199879_BM

Vathë të varur me detaje yjesh zbukuruese

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të varur me detaje yjesh zbukuruese dhe me disa tonalitete. 20% Enamel 20% Zirkon 60% Bakër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë