Vathë me perlë të varur Parfois

SKU: 74525B

Vathë të varur perlë klasikë me pjesë metalike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të varur perlë klasikë me pjesë metalike të hollë silver ,Përbërje: 50% Hekur 50% Poliuretan termoplastikë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit