Vathë të vegjël, Parfois

SKU: 197817_GD

Vathë të vegjël me dy tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të vegjël me dy tonalitete, me një detaj zbukurues në formë perle. 15% Akrilik 85% Çelik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë