Vathë të vegjël Parfois

690L

SKU: 191405_BK

Vathë të vegjël në formë rrethore

U
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të vegjël në formë rrethore, me detjae gurësh dhe me dy tonalitete. 80% Zink 20% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit