Vathë të vegjël Parfois

690L

SKU: 188645_RG

Vathë të vegjël rrethorë, me një detaj të varur në mes

U
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të vegjël rrethorë, me një detaj të varur në mes: njëra me detaj hëne dhe tjetra me një detaj ylli.100% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit