Vathë të vegjël Parfois

SKU: 1735490BM

Vathë të vegjël në formë luleje

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të vegjël në formë luleje, me detaje shumëngjyrëshe. 80% Rezinë 15% Hekur 5% Xham

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë