Vathë të vegjël Parfois

SKU: 176195_BN

Vathë të vegjël në formë rrethore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Vathë të vegjël në formë rrethore me disa tonalitete. 60% Zink 40% Rezinë

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë