Vathë të vegjël rrethorë Parfois

2290L

SKU: 180375

Vathë rrethorë me përbërje çeliku

Prerje unike
Gold
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Vathë të vegjël dhe të trashë të formë rrethore, me përbërje çeliku. 100% Celik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë