Vathë,set 2 palë, Parfois

623L

SKU: 197655_GD

2 palë vathë me dizajne të ndryshme

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

2 palë vathë me dizajne dhe tonalitete të ndryshme. 20% Poliuretan 20% Zink 60% Bronz

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë