Xhaketë kostumi Mango

4193L

SKU: 87044019

Xhaketë tailored-fit

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë tailored-fit me mëngë të gjata, jakë V dhe dy xhepa anësorë. 90% Poliester, 10% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi