Xhaketë kostumi Mango

6643L

SKU: 87044023

Xhaketë kostumi oversize

34
36
38
40
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kostumi me dizajn oversize, jakë xhakete të zgjatur, dy xhepa anësorë dhe mbyllje me kopsë. 24% Poliester, 76% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA