Xhaketë kostumi Mango

3745L

SKU: 87064019

Xhaketë kostumi me prerje të drejtë dhe rrip beli

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë kostumi me prerje të drejtë, mbyllje me kopsa dhe me një rrip beli, me jakë klasike xhakete dhe dy xhepa në pjesën përpara. RRIPI: 100% POLIESTER – 100% POLIESTER

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë