Xhaketë kostumi Mango

9490L

SKU: 87014020

Xhaketë kostumi me xhepa

34
36
38
40
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Xhaketë kostumi me jakë klasike, mbyllje me kopsë, xhepa anësorë dhe kopsa dekoruese në mëngë. 86% Poliester, 14% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë