Xhaketë Cortefiel

4000L

SKU: 5323604

Xhaketë me mëngë të gjata, mbyllje me buton dhe me disa xhepa

l
m
s
xl
xxl
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë me mëngë të gjata, mbyllje me buton dhe me disa xhepa, me jakë V dhe rrip tek pjesa e belit. 100% Lyocell

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë