Xhaketë e hapur Mango

5243L

SKU: 87046310

Xhaketë kimono me dy xhepa përpara

l
m
s
XS
bezhe
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kimono me mëngë të gjata me qepje të rëna në supe, dizajn bazik me dy xhepa në pjesën përpara dhe që nuk mbyllet. 10% Poliester, 90% MODAL

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE, KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA