Xhaketë e hollë Geox

21690L

SKU: W0220X

Xhaketë e hollë me jakë të gjatë ,me zinxhir dhe xhepa anësore

38
40
42
44
46
48
Roze e lehte
Rozë e ndezur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Xhaketë e hollë me jakë të gjatë me rrip për ngushtim ,me zinxhir dhe xhepa anësore, me kyçe elastike. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

38, 40, 42, 44, 46, 48

Përzgjidh masën

38, 40, 42, 44, 46, 48

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA