Xhaketë e hollë Geox

23690L

SKU: W0220A

Xhaketë e hollë me jakë të gjatë ,me zinxhir dhe xhepa anësore

40
42
44
46
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Xhaketë e hollë me jakë të gjatë me rrip për ngushtim ,me zinxhir dhe xhepa anësore, dhe zinxhir anësore për zgjerim . 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

40, 42, 44, 46

Përzgjidh masën

40, 42, 44, 46

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA