Xhaketë e kthyeshme me kapuç Prenatal

1287L

SKU: 665848

Xhaketë e kthyeshme me dy tonalitete

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë e kthyeshme në të dyja anët, me kapuç, dy xhepa anësorë dhe mbyllje me zinxhir. Dizajn njëngjyrësh në njërën anë dhe me dy tonalitete në anën tjetër.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë