Xhaketë e modifikueshme Prenatal

2095L

SKU: 661918

Xhaketë me kapuç dhe xhepa anësorë

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë me pjesë të sipërme që mund të ndahet, me kapuç dhe dy xhepa anësorë. Dizajn i bardhë në pjesën e brendshme dhe rozë me printe florale në pjesën e sipërme që mund të shkëputet.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë