Xhaketë e shkurtër kapuç, Cortefiel

SKU: 6614795

Xhaketë e shkurtër kapuç, me xhepa para.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë e shkurtër kapuç, me xhepa para.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë