Xhaketë e shkurtër Mango

SKU: 87037134

Xhaketë me prerje të shkurtër dhe me një kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Xhaketë me mëngë të gjata, me prerje të shkurtër dhe me një kopsë përpara. 75% Fibër sintetike, 14% Lino, 11% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA