Xhaketë e shkurtër Springfield

2745L

SKU: 8412278

Xhaketë e shkurtër me jakë klasike V

l
m
s
Bezhë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Xhaketë e shkurtër me jakë klasike V dhe mbyllje me buton. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë