Xhaketë e thurur Parfois

5243L

SKU: 189060

Xhaketë e thurur me kapuç dhe dizajn me dy tonalitete

U
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë e thurur me mëngë të gjata dhe me kapuç, dizajn me punime në formë gjethesh me dy tonalitete. 66% Viskozë, 34% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë