Xhaketë kamosh Springfield

7490L

SKU: 8279551

Xhaketë kamosh me zinxhir dhe xhepa anësorë

36
38
40
42
44
Kafe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kamosh me jakë klasike,zinxhir dhe xhepa anësorë. 94% Poliester 6% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA