Xhaketë kamosh Springfield

7490L

SKU: 8279543

Xhaketë efekt kamosh me mëngë të gjata

38
40
42
44
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë efekt kamosh me mëngë të gjata xhepa anësorë dhe mbyllje me butona. 94% Poliester 6% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

38, 40, 42, 44

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA