Xhaketë kostumi dopiobuton Mango

6643L

SKU: 87090545

Xhaketë kostumi dopiobuton , jakë klasike dhe xhepa anësore.

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kostumi dopiobuton , jakë klasike dhe xhepa anësore. 65% POLIESTER, 5% ELASTAN, 30% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi