Xhaketë kostumi Mango

6995L

SKU: 17066318

Xhaketë kostumi me dizajn bazik

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhaketë kostumi me dizajn bazik, me mbyllje me kopsë dhe me jakë klasike V60% Viskozë 40% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë