Xhaketë për femra Mango

3594L

SKU: 27093262

Xhaketë kostumi për femra me mbyllje me kopsë

34
36
38
40
42
Bezhe e lehte
Lejla e lehtë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë kostumi për femra me mbyllje me kopsë dhe me jakë klasike V.76% Poliestër 18% Viskozë 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë