Xhaketë kostumi Mango

5243L

SKU: 87055674

Xhaketë me prerje të gjatë dhe mbushje në supe

l
m
s
xl
XS
bezhe
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kostumi me prerje të gjatë, me mbushje në supe, jakë V, dy xhepa përpara dhe mbyllje me një kopsë. 90% Modal, 10% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE, BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi