Xhaketë kostumi Mango

7693L

SKU: 87066331

Xhaketë e strukturuar me prerje të drejtë

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kostumi me prerjetë strukturuar e të drejtëme mëngë të gjata me kopsa dekoruese, jakë klasike xhakete, dy xhepa përpara dhe mbyllje me një kopsë. 30% Viskoze, 19% Lesh, 01% Elastan, 50% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA