Xhaketë kostumi Mango

6643L

SKU: 87036308

Xhaketë me prerje të drejtë dhe mbyllje me kopsa të dyfishta

34
36
38
40
42
blu
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kostumi me prerje të drejtë e të gjatë të strukturuar, jakë klasike xhakete, dy xhepa përpara, mbyllje me kopsa të dyfishta dhe me kopsa dekoruese në mëngë. 93% Viskoze, 7% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

BLU, JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA