Xhaketë kostumi Springfield

4890L

SKU: 8419272

Xhaketë kostumi me jakë klasike dhe xhepa në pjesën e përparme

s
m
l
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kostumi me jakë klasike dhe xhepa në pjesën e përparme me mbërthim me kopsë. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

s, m, l

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA