Xhaketë kostumi Mango

SKU: 87042007

Xhaketë kostumi me një kopsë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë kostumi me jakë klasike, prerje e drejtë, me mëngë të gjata dhe dy xhepa para. 76% POLIESTER, 06% ELASTAN, 18% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA