Xhaketë lëkure Mango

16990L

SKU: 87120522

Xhaketë e shkurtër lëkure

XS
s
m
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë e shkurtër lëkure , me zinxhir për mberthim , xhepa anësor me zinxhir dhe jakë klasike. 100% lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M

Përzgjidh masën

XS, s, m

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA