Xhaketë lëkure Mango

7490L

SKU: 87072881

Xhaketë lëkure

l
m
s
XS
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:

Xhaketë lëkure me prerje të shkurtër dhe të fryrë, me jakëtë lartë dhe xhepa anësorë. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA