Xhaketë lëkure me pellush Mango

6643L

SKU: 87090562

Xhaketë e shkurtër lëkure me pellush

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë e shkurtër lëkure me pellush, jakë V , mëngë të gjata , shepa anësore me zinxhir dhe mbyllje me zinxhir. 100% POLIESTER – HAIR: 100% POLIESTER – VESHJA: 100% IMITIM lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA