Xhaketë lëkure, Springfield

SKU: 0485162

Xhaketë lëkure me zinxhir, me xhep të brendshëm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë lëkure me zinxhir, me xhep të brendshëm. 74% Poliuretan, 26% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë