Xhaketë me zinxhir asimetrik Mango

4193L

SKU: 87031042

Xhaketë me teksturë lëkure

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhaketë e shkurtër me stil çiklisti, teksturë lëkure, mbyllje asimetrike me zinxhir, dy xhepa anësor, me zinxhir dhe kopsa jofunksionale në mëngë dhe supe. 88% Poliester, 12% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA