Xhaketë lino, Mango

4390L

SKU: 27027878

Xhaketë kostumi lino me printe me vija

l
m
s
XS
Bezhë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhaketë kostumi lino me printe me vija, mbyllje me kopsë dhe jakë klasike V. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë